Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reflux betegség mennyi idő...

Reflux betegség mennyi idő alatt gyógyitható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 02:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Nézz utána, majd rendelj"Sigfrid-Wassert"-t 2040 Budaörs Szellő u. 8. 23/416-719 Ez tuti! Vm. "Test gyertya"alkalmazása-naponta 1X. Deni-papi
2011. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Én szedtem jó pár hónapig a gyógyszert. Aztán néha felment a vérnyomásom 150-160-ra. Elmentem orvoshoz ő nem tudta mi lehet így beutalt a kórházba pár vizsgálatra. Voltam terheléses vizsgálaton(biciklizni), ultrahangon, ct-n és pszichiáternél. Semmi bajom így azt mondták biztos a sztressz miatt. Fel is írtak 0.25mg-os nyugtató. Persze nem szedtem. Aztán ismerős mondta hogy sógora gyomrára szed gyógyszert és rosszul lett tőle egy idő után. Na le is raktam a gyógyszert és el is múlt a magas vérnyomás.


Aztán elkezdtem enni sima hagymát, lilahagymát, poréhagymát. Ezeket napi szinten. Fűszerek közül chilit és fokhagyma granulátumot szoktam használni. Persze nem úgy eszek mint pár ember hogy meg akar halni annyira erős de azért önti rá, hanem gyengén de azért érzem. Semmi baja a gyomromnak. A sport is jó hatással van rá. Gyors gyógyulást! 25/F

2011. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Igen, mint már írtam, a Reflux egy pszihoszomátikus betegség, pont ahogy írod, stressztöl ill. belsö konfliktusoktól jön létre.

A "NR.5", Schüßler-só a legjobb minerális só az idegrendszerre!!

2011. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy ismerősömnek több, mint 30 évig nem tudták meggyógyítani. Olyan súlyos volt, hogy évtizedeken keresztül nem tudott fekve aludni. Aztán egy orvos negyedórás vizsgálat után megmondta, hogy mi okozza NÁLA a betegséget, az okot megszűntették, és két nap múlva rendben volt. A lényeg az, hogy nem a refluxot kezelték, hanem a reflux OKÁT szűntették meg, ami viszont - lehet, hogy sokaknak meglepő - nem minden esetben ugyanaz, nagyon eltérő okok is lehetnek. Pszichés oka éppúgy lehet, mint táplálkozással összefüggő, de mozgáshiány is okozhatja. Ha gondolod, privátban megadom az orvos elérhetőségét.
2011. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


nekem is megadhatnád (privát), csak, hogy legyen egy jó orvos címem...


Elöre is köszi!

2011. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Tökéletes gyógyuláshoz, biztonsággal ajánlom a Ceragem /szeradzsem/ jádeköves masszázságy használatát. Ezek ingyenesen igénybevehetők az egész ország területén a központokban, melyekről bővebben olvashatsz a Ceragem címszó alatt.Jómagam lassan 4. éve járok ilyen központba. Sok mindent meggyógyít! Aranka
2011. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy pszichés(főképpen). nálam apám állapotának a javulása(E vírus) kezdett el nálam javulni a böfögés, és gyomortáji fájdalom dolog. Habár a gyomorsav dolog öröklött, de azon meg néhány házi tippel, illetve megérzéssel segíteni lehet. Én pl. túl sok gyomorsavat termelek a paprikás halászlétől-amit egyszer ettem, azóta nem. Mindent lehet enni(amit az ember szervezete kíván-de mértékkel. Kávét és csokit is. Stresszt pedig lehet házilag is kezelni.
2013. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!