Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet fogszabályzóhoz...

Hol lehet fogszabályzóhoz viaszt venni?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják a fogorvos adja nekik, én nem kaptam. Gyógyszertárban vagy esetleg DM-ben / Rossmannban tudok venni? Eléggé felsértette a számat.(rögzített készülék)
2011. szept. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy neked nem adott a fogorvos... Drogériában kétlem, hogy lesz, patikákban vagy fogtechnikusoknál próbálkozz. de az utóbbit tartom valószínűbbnek.
2011. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem adott egy picit a fogorvos, de már az is fogyóban. De szerintem gyógyszertárakban simán be lehet szerezni. Vagy ha ott nem találsz kérdezd meg az orvosod.
2011. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sehol... a fogorvosok is úgy rendelik.
2011. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyjából 15 gyógyszertárat, gyógyászati segédeszközboltot végigjárva arra jutottam, hogy a legegyszerübb ha fogászaton szerzed be. ha a sajátodhoz nem tudsz elmenni, akkor szaladj be egy kis magánrendelobe. amugy budapesten talán csak az Attila úton lehet kapni. Dm sem árulja már úgy egy éve.
2011. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%
már régi kérdés , de nekem sem adott a fogorvos de aztmondta hogy dm-ben rossmanban lehet venni és ott tudtunk is venni :)
2014. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!