Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás, fogínyvérzés, rossz...

Fogmosás, fogínyvérzés, rossz lehelet?

Figyelt kérdés

Régen,kiskoromba nem mostam a fogam mert uncsinak tartottam,de mostmár elértem azt,hogy van 3-4 lyukas fogam és fogínyvérzésem is van Parodontax-ot használok az elvileg jó a fogínyvérzésre de nem nagyon segít.:/ Fogaim nem vmi.Én úgy érzem,hogy rossz a leheletem de másik még nem mondták és nem is utaltak rá..Fogorvoshoz félek elmenni,de tudom h muszáj...Fogmosáskor vérzik az ínyem,gondolom fogínyvérzés ezt,hogy lehetne eltüntetni? A fogaim nem valami fehérek ezen,hogy lehetne segíteni?:O

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 4. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogínyvérzésre még jó a cserszömörcés szájvíz is, a többit meg bízd a fogorvosra.
2011. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menny el a fogorvoshoz, ő majd mindenre ad neked választ, nekem elhiheted :)
2011. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán ne félj elmenni a fogorvoshoz!!! Ő éppen ezekért a dolgokért fogorvos- segítsen a "betegeken", azokon, akiknek gondjuk van a fogaikkal. Ha ismerősöd és félsz, h tovább adja a gondod, akkor menj el messzebbihez. De hidd el, h diszkrétek. Nem égő a problémád. Menj el mindenképp, hidd el megéri és segít- semmi gond sem lesz !!!
2011. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ismerem a dokit,de íjesztő:(
2011. szept. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!