Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mehetek-e másik kerületbe...

Mehetek-e másik kerületbe fogászatra?

Figyelt kérdés
A párom 9. kerületben lakik, én a 8. Az ő fogorvosa nagyon normálisan végzi a munkáját, én viszont akiknél voltam agresszívak, nem figyeltek eléggé a fogamra, stb stb. Szóval átmehetek a 9. kerületbe fogászatra, fogadni fognak? Ahol kivan irva, hogy a "társadalom biztósítóval kötött szerzödést" ez ugye a TAJ-ra vonatkozik. Akkor gondolom nem kell fizetnem?!
2011. szept. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a háziorvosodnál nem kell fizetni. Ha nem tartozol oda, fizetned kell. Az árakat ki szokták függeszteni a rendelőben. A legtöbb fogorvos még a váltótársa körzeti betegeit sem fogadja, akkor sem, ha akut panasszal mennek.

De próbáld meg, hátha ez egy kivétel, legfeljebb adsz neki hálapénzt.

2011. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedvesem XIV. kerületi viszont a XXI. kerületben simán elmehetett fogorvoshoz(itt élünk), igaz... ez kb. 2 éve volt
2011. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát megprobálok az orvossal beszélni majd. Mert 2 asszisztenssel beszéltem, mind a kettő mást mondott. Mi pedig a rendelőben nem találtunk semmi árakat :S
2011. szept. 7. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak a hivatalos választ írtam...bocs.
2011. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!