Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemrég a suliban volt ilyen...

Nemrég a suliban volt ilyen fogászati szűrés. Hát bizony két fogam be kell tömni, egyet kihúzni. Egyik tömés megtörtént de nem adtak érzéstelenítőt, pedig kértem. Jogom van kérni?

Figyelt kérdés
Az előcucc azér kellett mert az iskola fizetett nekik nem én és lehet h ezér spórolnak vele. Bezzem elöttem az öreg 2őt is kapott.
2009. ápr. 21. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg kellene nézetni másik dokival is, hisz a húzással nem szoktak dobálózni, esetleg nem menthető-e még a fog, csak a sulidokinak könnyebb volt rávágni, hogy húzni kell, mint gyökér kezelni. De igen jár szuri, főleg ha kéred is.
2009. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Előfordul, hogy nem adnak, hiába kéred. Végül is szerintem ez nem jogos, de nekem is csináltak már így gyökérkezelést. Nem tudom, lehet, hogy van valami oka. De például én szüléskor is kérni akartam fájdalomcsillapítást, de nem adtak.
2009. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de nem ojan mint amire te gondolsz.

rendes magán, mert a sulinak nincs pénze saját orvosra.

van külön rendelője a városban

2009. ápr. 21. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, menj el magándokihoz, és ott végeztesd el a kezeléseket. abba meg ne nyugodj bele ennyire könnyen, hogy húzásra ítélték a fogad. ma már nagyon brutálisan szuvas/gyulladt fogakat is meg tudnak menteni gyökérkezeléssel.

nem tudom ki írta, de ez megdöbbentett: gyökérkezelést NEM végeznek érzéstelenítés nélkül, mert ahhoz fakírnak kell lennie a pániensnek, hogy ezt kibírja csak úgy!! az a doki, aki ilyet injekió nélkül végez, egy barom, bocs. olyan meg nincs, hogy oka van rá, hogy érzéstelenítés nélkül csinálja.

2009. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az osztálytársamnak is a gyökérkezelést érzéstelenítés nélkül csinálták, aztán olyanokat mondott, hogy ha fáj nem vagy férfi
2009. ápr. 22. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
szerintem magándokihoz menj el. ha nekem nem adna én tuti felállnék és elmennék. gyökérkezelést érzéstelenítés nélkül? tuti fájt neki, csak játsza magát. na azt nehogy érzéstelenítés nélkül csináltasd!!! mert nem életed legjobb öt perce lesz
2009. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Az a doki, aki érzéstelenítés nélkül próbálkozna nekem gyökérkezelni a fogam, nemes egyszerűséggel feljelenteném. elárulom, hogy ebben a szakmában (is) kötelessége arra töreledni az orvosnak, hogy a lehető legkevesebb fájdalmat okozzon. ha az ellenkezőjét teszi, úgy erkölcsileg-szakmailag elmarasztalható. nehogy bedőlj az ilyen mendemondáknak, hogy alapvetően gyökkezelést érzéstelenítés nélkül csinálnak. aki meg ilyet eltűr, na az is hülye már bocs.
2009. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát nyilván azér kérdeztem mert nem tudom.

különben a másodiknál beteg volt, és a másik adott és kb ugyanolyan volt.

2009. ápr. 23. 19:03
 9/10 A kérdező kommentje:
mármint az orvos volt beteg
2009. ápr. 23. 19:04
 10/10 A kérdező kommentje:
talán rosszul adta be? mert kb két percig várt.
2009. ápr. 23. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!