Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, de nem tudom...

Fáj a fogam, de nem tudom beazonosítani melyik, a fogorvos tudni fogja?

Figyelt kérdés
Leghátul fáj, az utolsó kettő közül valamelyik, de azt sem tudom alul vagy felül, mert kisugárzik fülembe-állkapcsomba végig, ha nem veszek be fájdalomcsillapítót. 2 napja van, főleg éjszaka rossz. Mindegyikben van tömés, de kívülről egyéb probléma nincs velük. Nem szeretném, ha nem a fájó fogam kezelné az orvos, de csak telik az idő, és nem tudom melyik fáj.
2011. szept. 13. 21:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
nyugi nem fog találomra kiválasztani egyet. kicsit megpiszkálja őket vagy megkocogtatja ha látásból nem tudja eldönteni melyik a rossz. de találomra biztos nem fogja kihúzni.
2011. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy kegyetlenül hideg spray-t fújt gézre és rányomta a fogaimra. Egyből kiderült melyik fáj... Ki is ugrottam majdnem a székből. :/
2011. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Sűrűn járhatsz fogorvoshoz!
2011. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kései Sirató ***** válasza:
Sztem is megütögeti , és akkor már te is érezni fogod, h melyik fáj veszettül a többi fogadhoz képest. Az is lehet, h elküld röntgenre. Addigis vegyél be fájdalomcsillapítót! Jobbulást!
2011. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ő röntgent is tud csináltatni
2011. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos sűrűn járok... egy éves a lányom, és a rendszeres fogmosás ellenére a terhesség és az utolsó egy évben kb. nyolcszor voltam fogorvosnál, ebből egy húzás volt a szájsebészeten. Előtte összesen nem voltam ennyit életemben.
2011. szept. 13. 21:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A fogorvos eleve szakértő szemmel nézi a fogaidat,és ha valami gyanús kicsit megkarcolja a piszkájával,vagy sűritett levegővel ráfúj,hogy valóban lyukas-e...

Egészséges fogadat nem fogja kifúrni,nyugi!

2011. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg kocogtatja és egyből fel is szisszensz:) Valamint látja is a gondot, de van jég spray is. Elég buta kérdés, persze hogy tudja melyik fogad fáj...:)
2011. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel fogorvosnál kezdtem, aki megnézte hátul a fogaimat, megkocogtatta, aztán annyit mondott, hogy ő nem lát semmi olyat, amitől fájnia kellene, röntgen kell. Elküldött panorámaröntgenre (ÁEK Bp.), de ott csak holnapra írják ki CD-re és adják ki a felvételt. Elegem lett, most délután elmentem egy másikhoz, aki vmi jeges sprével végignézte, és kiderült, a felső hátsó bölcsességfogam sugárzik ki a fél fejembe. Kaptam beutalót szájsebészetre, mert a röntgen alapján nem vállalta. Itt tartok, talán végre holnap megszabadítanak a fájdalomtól végre.
2011. szept. 15. 15:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor probléma megoldva!;)Nekem szerencsére csak egy bölcsifogam fájt mikor nőttek..,azt ki is húzták,nem fájt:)
2011. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!