Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Maximum hány éves korban kell...

Maximum hány éves korban kell elkezdeni állandó fogszabályzót hordani, hogy az segitsen is?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,a fogaim eléggé kiállnak. Szeretnék rajta változtatni,de szerintem ez az elkövetkező 2 évben szinte lehetetlen,mivel anyumék nem tudják megfüzettetni. :S
2011. szept. 13. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akárhány évesen is lehet, de 18 éves korig van rá támogatás, szóval célszerű azelőtt, utána nagyon drága. De ismerek 30 évest fogszabályzóval, most már sokan vállalják felnőtt korban, csak hát akkor sokkal többe kerül.
2011. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
16 éves lány vagyok. 13 évesen tették fel a fogszabályzómat és 15 évesen vették le, de nagyon jó volt. 1 hónap alatt visszahúzta a fogaimat(mert elől nagyon csúnyán kiálltak) aztán mikor jártam huzatni, akkor már csak minél közelebb húzta egymáshoz. Most éjszakait kell használnom. :) Nagyon megéri minél hamarabb megcsináltatni. Az önbizalmadnak is jót tesz, ha tudod hogy szépek a fogaid. Az én fogszabályzóm kb. 90 000Ft-ba került támogatással.
2011. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálunk 1000 eurúba kerül...nem kis pénz. :SS Remélem,hogy ha jobb anyagi helyzetbe kerülünk,akkor anyumék megbirják nekem füzetni.
2011. szept. 16. 19:42
 4/11 A kérdező kommentje:
*euró
2011. szept. 16. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:

26 vagyok, nekem most vették le, másfél évig hordtam.

A fogdokim elsősorban felnőttek fogait szabályozza, a legjobb az egy 49 éves ügyvéd nő volt, akivel találkoztam a váróban:D Gyönyörű, elegáns, csinos, és ott figyelt a fém (!) fogszabi.

2011. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értelek... merre laksz? miért beszélünk itt eurórol? csak mert ha itt vagy magyarországon, és sztk-s rendelésre mész, jár a TB támogatás, mert még nem vagy 18... venként kb. 25 ezret kéne fizetnetek... 50-60 ezer forintból megúsznátok az egészet, ráadásul sok helyen, részletfizetésre is van lehetőség :) Szerintem kérd meg anyudat, hogy egy kicsit olvasson utána a dolgoknak, menjetek el több helyre is, érdeklődjetek, mi is ezt csináltuk, és örülök neki, mert igy jó áron, jó helyen csináltattam fogszabit :) sok sikert
2011. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek,és azért.. Hanem Szerbiában(Vajdaság)
2011. szept. 18. 14:18
 8/11 Dr Farkas Bence válasza:
Az állandó fogszabályzót onnantól fel lehet tenni, hogy tejfogaid ki esnek a helyéről.
2011. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És mikor késő feltetetni?
2011. nov. 3. 20:10
 10/11 Dr Farkas Bence válasza:
Szia! Sosem késő feltenni a fogszabályzót. Jár olyan ember is hozzám aki már a 40-es éveibe jár.
2011. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!