Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után meddig fájhat a...

Fogtömés után meddig fájhat a fogam?

Figyelt kérdés
Múlt héten pénteken (ma szerda van) voltam fogorvosnál, aki azt tanácsolta, hogy két lyukas fogamat be kell tömni, amiken csak egy kis lyuk van. Kifúrta, betömte, azonnal örökös tömést tett bele, nem kellett visszamennem. Most az van, hogy mikor pl. popcorn-nak eszem a végét, a kemény kis golyókat, és azzal a fogammal harapok rá, ami be van tömve, érzem, hogy kicsit még érzékeny, mintha nyomódna. Ez normális? Hány nap után áll vissza a fogam rendes állapotba fúrás után?
2011. szept. 14. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Ne edd a popcorn végét.... még ilyen hülyeséget ember, Istenem!

Majd egyszer szépen kitöröd vmelyik fogad, akkor leshetsz.

2011. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sry, ezt lepontoztam, mert nem ezt kérdeztem :D
2011. szept. 14. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan pontozz le, engem nagyon nem érdekel a pont, a hülyéknek-mint pl neked- meg fogom mondani akkor is.


De nyilván nem jutott el a kis agyacskádig, hogy mit akartam kifejezni vele... Elmagyarázom, hogy a te szellemi fogyatékos szinteddel is érthető legyen: az egészséges fogaknak sem használ, hogyha ilyen kemény tárgyakat rágnak vele, elvégre nem vagy te kutya, legalábbis gondolom, hogy nem. Egy beteg, tömött fognak meg még annyit sem használ. Megoldás: nem kell ilyen baromságokat enni.

2011. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, értem, de akkor sem ezt kérdeztem, ha ennyire nagy tudású vagy fogak területén, akkor kérlek szépen, hogy a kérdésemre válaszolj, és ne azt mondd meg, hogy mit ne tegyek. És gondolom nem véletlen, hogy ez nálad csak ennyi "A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.". Kérlek, a jövőben próbálj meg inkább a feltett kérdésekre válaszolni, és azokra is értelmesen, hátha akkor kicsit normálisabb lesz a ratinged. Gondolom, a tudásodat nem a fogorvosi karon szerezted! :) Thx.
2011. szept. 15. 00:35
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

rating teattyaúristen...:D



azért olyan a "ratingem" amilyen, mivel megmondom a frankót az olyan fogyatékosoknak , mint te

2011. szept. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez inkább haszontalan tevékenység, mint hasznos. Inkább menj el valami gyárba GDP-t termelni, az lenne a frankó :)
2011. szept. 17. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem érdekel mit mondasz, mert engem szórakoztat.


Amúgy fogadni mernék kedves barátom, hogy a többszörösét keresem meg, mint te.:)

2011. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!