Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat a tömött fog?

Mitől fájhat a tömött fog?

Figyelt kérdés
Bal alsó 5-ös fogamat fehér töméssel tömték be. Az mitől lehet, ha azon az oldalon rágok érzem, hogy fáj? Alapjáraton semmi fájdalmat nem érzek, csak "terhelés" alatt veszem észre. Valamit elrontott a doki?
2011. okt. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Egyébként engem is érdekelne egy hozzáértő válasza.

Nekem is ez volt, betömte a fogamat fehér töméssel, és utána azon az oldalon, ahol a tömött fog volt, nem tudtam rágni, kb. 2 évig, mert addig fájt.

2011. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát kemények vagytok nagyon nagyon kökemények. . Vissza nem mentetek a problémával ? Nem jötettek rá ,hogy valami nem jó nem rendeltetés szerűen müködik a rágás ,evés. Garanciába megcsinállta volna szerintem a doki.vagy nagy a para az orvosi székben ?
2011. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű a tömés túlnyúlik a gyökér végén.
2011. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan is van hogy garancia a fogorvosnál? Én is úgy gondoltam, de nálam nem volt, bocs. nála nem! Gyökérkezelt foggal volt gondom, de megoldotta! Kirántotta!
2011. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nyugi máááár. Egy-két hétig utána még fájhat, érzékenyebb lehet. Ha azután se múlik el, AKKOR van gáz...

Milyen nyamvadt és türelmetlen mindenki-.-'

2011. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért türelmetlen mert a nap 24 órájának minden percében neki fáj, nem az orvosnak!

A gyakorlat pedig az, hogy az orvos azt hiszi, nyűgös a paciens. Mert az orvos mindig tökéletesen végzi a munkáját! Sajnos ez nem igaz! Nagyon ritka a lelkiismeretes fogorvos. Lenyúlják a nagy pénzt, aztán ha hiba van toldoz-foldoz amíg le nem telik a garancia, vagy a beteg szervezete a hibás. Ezt jól megtanulták, ők sosem hibáznak. Aztán ha semmi nem jó, kihúzzák, az a legegyszerűbb megoldás. Felelős pedig nincs.

2011. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én azért nem mentem vissza, mert ha első alkalommal olyan sz.rul csinálta meg, hogy fájt, akkor köszönöm szépen, de még egyszer nem kérek belőle. Hogy másik fogászhoz miért nem mentem el? A másik oldalon rágtam, így egyáltalán nem fájt, de amúgy sem volt kibírhatatlan alapállapotban. Persze ha véletlenül ráharaptam valamire azon az oldalon :S
2011. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!