Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám a fogkefémböl a...

Hogyan tudnám a fogkefémböl a sörte tövénél maradt lepedéket, koszt kitakaritani? Mibe lehetne beáztatni?

Figyelt kérdés
Ha csak vizzel mosom nem jön ki.
2008. márc. 11. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
úgy, hogy kicseréled, havonta fogkefe csere!! tele van bacival, vagy fertőtlenited egy pohár vizben...ha nem akarod kidobni!
2008. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
nem csak a bacik miatt kell kicserélni 1-3 havonta, hanem azért is, mert elfáradnak a sörték, felpuhulnak, és már nem pucolnak rendesen.
2008. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mellékesen: a kiselejtezett fogkefe sokminden egyébre is használható, pl takaritásnál, mosogatásnál nehezen hozzáférhető helyek surolására.
2008. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2hete vettem a fogkefét.Terhes vagyok és enyhén vérzik a foginyem hiába használom ezt meg ezt a fogkrémet(nem akarom reklámozni).Tehát ilyen lepedékröl beszélek!
2008. márc. 12. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáltál olyan öblögetőt(most hagyjuk a fogkefét),amit lehet terhesen is használni?

Sztem írd át kérdésed, úgy hogy a terhességi oldalon meghagyják,sok kismama biztos tud valami tippet adni.

20 hetes kismama

2008. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogselyem? Talán segítene a lepedék leszedésében.


A fogkefét meg szerintem áztathatod alkoholba, az fertőtleníti is.

2008. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neomagnol tablettát vegyél (gyógyszertár), az a legerősebb fertőtlenítő! negyed tablettát feloldasz egy fél pohár vízben, abba áztasd a fogkefédet.
2008. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy kistálban forralok vizet és abba teszem 10 percre a fogkefét, és hagyom hogy forrjon.

A forralásnál nincs jobb sterilizáló.

2009. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!