Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt fogszabályzós orvos,...

Van itt fogszabályzós orvos, vagy akinek ilyen ismerőse van és tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban tették fel a fogszabályzóm, akkor azt mondták, hogy egy év. Azon hogy lassan másfél éve még mindig fenn van, nem lepődöm meg, hiszen nem tudják annyira pontosan megjósolni. Viszont. Ahogy jelen helyzetben van a fogam, úgy tűnik még nagyon sokáig fenn lesz. A problémám, ami miatt gondban vagyok, az pedig az, hogy a hónapok elteltével egyre inkább kezd olyan érzésem lenni, hogy nem is nagyon akarják nekem sietve azt a fogat lehozni a többihez (magasan van), hogy minél több pénzt ott hagyjak (havi 5000ret fizetek). Ezért megfordult a fejemben h dokit váltok. De a szüleim szerint ne, és igen, tudom én hogy a fogaknak idő kell,főleg mivel már 22vagyok még több, és lassan mozognak, de ez másfél éve ugyanott van és nem mozdul. A fogszabis múltkor már olyat mondott hogy "ilyet még nem láttunk". Hmm...megnyugtató.

Egyszerűen nem hiszem el hogy nem tudják már leráncigálni onnan! Mit tegyek? Van itt esetleg hozzáértő?

Köszönöm előre is


2011. szept. 17. 00:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát... én nem vagyok hozzáértő, de az az esetek többségében érdekes fordulatot hozhat, ha elbattyogsz egy másik orvoshoz. Simán benne lehet az add a pénzed, lányom dolog. Ha kell, privátban ajánlok egy jót, nővéremnek 1-1 és negyed év alatt rendbe jöttek a fogai, már csak éjszakai van neki.
2011. szept. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Amúgy az, hogy elnézel máshoz, még nem jelenti azt, hogy az előzőt ezzel le is váltottad. Azt csak akkor, ha tényleg kiderül, hogy kóklerkedett.
2011. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem havi 5000 egy fogszabályzós orvosnak nem egy jelentős összeg. de én is azt javaslom hogy nézz el máshoz, mert lehet hogy a mostani orvosod simán csak sunyi, vagy nem érdekli :/
2011. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!