Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós lettem és nem...

Fogszabályzós lettem és nem tudok vele rendesen beszélni. Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
Kedden rakták fel és úgy beszélek mint egy fogyatékos. Ugye nem lesz ez mindig így? Mert jelenleg úgy érzem, hogy soha nem fogom megszokni.
2011. okt. 28. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a beszédkésségem romlásánál sokkal idegesítőbb volt, hogy folyamatosan fájt..

egy idő után már tök normálisan fogsz beszélni, csak hozzá kell szoknod, nem tart sokáig pár hét, de egy kicsit mindig is érezhető lesz h fogszabályzód van:/

2011. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze, hogy nem lesz, nekem február eleje óta van és másfél évig lesz a számban.Kb. 1 hétig nem fogol vele tudni enni, a beszédet pedig próbáld korrigálni, nekem mondjuk a nyálvolt, hogy csorgott kifelé a számból, de mára már megszoktam.Nyugi, nem vagy fogyatékos, nekem kb. egy szük hónapig volt azt hiszem ilyen kis "fogyatékosságom".
2011. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!