Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek levették a rögzített...

Akinek levették a rögzített fogszabit, és utána ilyen átlátszós kivehetőset kapott, az mennyi ideig hordta, és mennyit fizetett érte?

Figyelt kérdés
elmúltam már 18, ugyhogy az árban már semmilyen kedvezményt nem kapok, kérném hogy olyanok válaszoljanak, akik a kedvezmény nélküli árat fizették köszi
2011. szept. 18. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
én 18 elmúltam de még fennt van a fix fogszabályzóm. nekem aztmondták hogy 20-30 körül lesz. a fix volt 150 ehhez visszonyítsd(fém). valahol drágább sokkal.
2011. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos viselni az esti foxit, mert az állkapocs csontozata még nem állt be 18 éves korban, azaz nagyon könnyen visszarendeződhetnek a fogaid. Azaz az eredmény amit elértél az állandó viselésével hamar semmivé lesz, ha nem hordod utána rendszeresen az éjszakait. Árakat nem tudok sajnos.
2011. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!