Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol azzal foglalkoznak,...

Mindenhol azzal foglalkoznak, hogy a hason altatás kockázatos! Azzal miért nem, hogy a hanyatt altatás pedig fulladás veszélyes!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem. Ezért nem szabad böfiztetés nélkül letenni a gyereket. Egyébként nekem azt mondták, hogy hanyatt kell fektetni, és a fejét oldalra fordítani. Akkor kifolyik amit felböfög. Azonkívül azt meghallod, ha köhög, azt nem biztos, hogy nem vesz levegőt.
2009. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányaim születésüktől kezdve hason aludtak. Háton max 2xaludtak, nem szerették. Nem hinném, hogy kockázatosabb lenne bármely alváspóznál. Ez csak statisztika. Régen így altatták a babákat-okkal. Ezért mondják, hogy gyakrabban fordul elő hason altatott babáknál. A hason altatásnak több előnye is, márcsak akkor is jó ha hasfájós a baba.
2009. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a babámat hiába böfiztettem, fél óra múlva volt hogy saját hányásából mentettem ki. ezért aludt hason. nem akartam h megfulladjon. több baba hal bele fulladásba, mint bölcsőhalálba, csak ezt nem ragozzák túl. egyébként meg hiába fordítottam oldalra enyhén a babát is és a fejét is, mikor 3 hónaposan megfordult többször egy éjszaka álmában. légzésfigyelőm volt, bíztam benne, ha gond van, tudni fogom mit kell csinálni.
2009. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én hanyatt altattam a babámat. ja, és soha nem böfizett. annyit olvastam, hogy böfi így meg úgy, nálunk ez teljesen kimaradt... hihetetlen, de igaz. most 9 hónapos.
2009. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Statisztika mutatja, hogy hason fekve több halott csecsemőt találtak, mint háton. Ennek ellenére van, akinek inkább a hason altatás válik be.
2009. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!