Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy szedi ki a fogorvos a...

Hogy szedi ki a fogorvos a gyökeret? Olyan mint a foghúzás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
poklok pokla, ha nagyon rossz a helyzet, akkor kikaparja
2011. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ügyes fogorvos kérdése az egész. Az én fogorvosomnál nem éreztem többet, mint egy foghúzásnál. Mondjuk az kegyetlen volt, ahogy előtte kalapált rajta, de semmit nem lehetett érezni, inkább hallgatni volt rossz.
2011. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szájsebész szedte ki, a kalapálás igen kellemetlen volt, de nem fájt semmi.
2011. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egycer érzéstelenitô nélkül huztàk a hátsó fogam a nagy sikitozàs közbe bele tört a gyökér ès elkezte vàjni kifele de nagyon nehezen jött ki mert hozzà volt az egyik gyokér nôlve az àkaptàmhoz. Kész horror, 3fogtak le!
2011. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És kb hány percig tartott?Ki húzza a fogat is?
2011. szept. 29. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, h kihuzza a fogat is, ha ügyes a fog orvas akkor 1perc és kész.
2011. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
orvos kérdése, nekem a háziorvos beletörte a szájsebészeten meg megkínzott egy fiatal csaj majd a nagy hírű főorvos úr szedte ki 2 röpke perc alatt, csak feszítést érzetem nála, a csajnál szúrt meg minden, amúgy szerintem gyökérfogóval szedte ki meg kicsit felvágta szikével oldalt amit észre se vettem
2012. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!