Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiestek a fogszabályzás...

Kiestek a fogszabályzás előtti gumik! Nagy baj? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Baloldalról kiestek azok a kis kék fogszabályzás előtti gumik. Hétfő délután óta van fent... Ma szombat van, még jövőhét hétfőig fent kellet volna maradniuk.Nem is tudom, hogy az egyik hová lett! A jobb oldalon még mind a két gumi bent maradt. Lehet nagy baj? Ez a két nap alatt nem fog vissza húzódni a fogam? Mert, ha jól tudom azért van fent, hogy kicsit kitágítsa a fogam közötti helyet a fogszabályzónak.
2011. okt. 1. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs semmibaj. nekem is leesett már szokszor, az orvos nem szólt érte. majd amikor cseréli a drótot akkor rak rá másikat.
2011. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. szerintem most nem arról van szó:)

Amúgy nem lesz semmi baj, nem fog visszahúzódni:)

2011. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valszeg nem. Volt olyan ismerősöm, aki kiszedte magának... Egyébként nem sokat tehetsz, szombat van, nem dolgozik a doki, szóval még azt sem mondhatja, hogy nem mentél vissza visszarakatni... Nem hiszem, hogy baj lenne, max még berak egyet két napra, aztán teszi fel, de tuti nem, csak nekem ennyi jutott eszembe. Nem lesz semmi, ne aggódj:) Jó fogszabit, nekem nagyon hiányzik az enyém, imádtam..:)
2011. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igazatok, van és amúgy se rendel ma. Utolsónak köszönöm:)
2011. okt. 1. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta amikor betette a kis kék gumikat, hogy ha kiesik az azt jelenti hogy már eléggé kitágult a hely a szabályzónak.:DD
2011. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, végülis tök jogos... Meg egyébként azért nem egy kisteherautót fog bezsugorítani a két fogad közé, csak egy kis fémgyűrű megy a fogadra, úgyhogy nyugi, jólesz:) Mesélj majd, hogy milyen, mikor felrakták:)
2011. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Háát most feltették, elég kellemetlen volt a felrakása, mivel folyton valami kellemetlen ízű cuccot fújt a számba...

De most, itthon megnéztem és fele kék fele piros nem annyira látszik csak, ha közelről nézzük meg. Nem értem, hogy minek van valami drót a szájpadlásomon végig. És ahol ezt a drótot rögzítették, ezeken a fogakon rajta maradt a gipsz vagy mi... A színes cuccokból kis fémdarabkák ki állnak, elég ciki dolog... Próbálom megszokni de egyenlőre legszívesebben lekaparnám úgy ahogy van :)

2011. okt. 3. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok.:D Nekem 6 hete van fent, de még mindig van olyan néha, mint amit te írtál h kikapnád legszivesebben. Néha rámjön egy olyan hogy mindjárt kicibálok mindent ami a fogamon van.x"D De ezt leszámítva már tökre megszoktam már.

:)

2011. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!