Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftára ajánljatok valamit,...

Aftára ajánljatok valamit, mert megőrülök!?

Figyelt kérdés
Már az összes krémet, gélt, szájfertőtlenítőt, stb kipróbáltam!Ami egyedül hatott, az az oralmedic, de itt nem lehet kapni, csak németbe!Nincs rossz fogam, mindent átnézettem a fogorvossal, mert arra gyanakodtam hogy minimum hetente 3-4 afta előjön!Segítsen aki tud!Előre is nagyon köszönöm!!
2011. okt. 8. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyszer valahol olvastam hogy van egy szer ami hatásos lehet!Csak valamiféle hüvelyöblítő az eredeti funkciója, de aftára tökéletes!Tudja valami melyik ez??
2011. okt. 8. 22:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Küldök egy linket:

[link]

2011. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mikrobi 57 válasza:
100%
Mosatlan gyümölcs is nagy valószínűséggel okozhatja, a száj nyálkahártyájának sérüléseinél, gyengébb pontjainál, nyelven is előfordul. Fájdalmas volta miatt az étkezést megnehezíti. Nekem a következő módszer használt. Este, az utolsó étkezés vagy vacsora után alapos fogmosás, kétszer, a nyelvet és szájzugokat is beleértve. Utána 2 perces öblögetés, gargalizálás Corsodillal (borzalmas)- ennek ízérzék-csökkentő hatása is lehet. Utána Glycosept, (vigyázat, mindent megfog, sárgára színez), vagy újabban Plogosol vattás pálcikával bőséges ecsetelés, tumkolás a fájó pontra. Lehetőség szerint minden étkezés után , de a legfontosabb este, mert az éjszakai pihenés alatt gyógyul a legintenzívebben. A kezelés elkezdésétől számított 3-5 napon belül jelentős javulás várható. A kezelést a teljes gyógyulásig célszerű folytatni. Remélem, segíthettem.
2011. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az after szokott mindig beválni, egy feloldódó tapasz, amiben hatóanyag van. elvileg 4 nap alatt elmúlasztja, de már az első tapasz után is sokkal kevésbé fáj!
2011. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon húzós az áruk,de hatásosak!

2011. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! A szer amit kerestem ! Vagothyl oldat!!!! Elsősorban hüvelyoldatként használják, de aftára is tökéletes!!Egy fültisztítót bele kell mártani az oldatba, és áttörölni vele az aftát!Piszokul fáj, de csak 30 másodpercig, és az afta teljesen kifehéredik,, mert egy réteg képződik a tetején!De az addigi afta okozta kellemetlenségek azonnal elmúlnak!Naponta 2* meg kell csinálni, 2-3 napig, és tökéletesen elmúlik az a fránya afta!!Mindenkinek ajánlom!!!!!
2011. okt. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!