Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szódabikarbóna mint fogfehérítő?

Szódabikarbóna mint fogfehérítő?

Figyelt kérdés
olvastam olyat hogy a szódabikarbóna kifehéríti a fogakat, ez igaz? és ha igaz akkor hogyan használjam fel erre a célra?, milyen időközönként stb..
2011. jún. 16. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igaz, de azert ne a reklam cica fogara szamits. Heti egyszer hasznald, a fogkefere rakj egy picit es dorcsold vele mondjuk 1 percig. Aztan oblites. Tobbszor tenyleg ne, mert lekopik a zomanc. Heti 1!
2011. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de gondolom fogkrém ne legyen a fogkefén miközben a szódabikarbóna is rajta van - ?
2011. jún. 16. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:
bocsi hogy offolok, de ez engem is erdekel
2011. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szodabikarbonaval dorzsolom furdes kozben az arcom, utana tok puha es sima lesz a borom. (nem veletlen, hisz lejon egy vekony hamreteg.)

Ha az arcomrol ilyen klasszul leviszi a bort, akkor a fogamrol is szepen lassan a zomancot. Ezert inkabb nem hasznalom.


3%os H2O2, hidrogen peroxid-dal oblogetek tobb mint egy eve es halivudi mosolyom van :) Olcso, hatasos es teljesen termeszetes (amig nem nyeled le)

2011. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogorvos mondta, hogy nem artalmas es az en fogaimnak sincs meg semmi bajuk. Aztan lehet kiprobalom a te modszered, egy probat meg er, hatha nekem is bevalik. :) Egyebkent fogkrem ne legyen rajta, csak nedves fogkefere kell ratenni.
2011. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... de.. 21:45 miben találok hidrogén-peroxidot?
2011. jún. 17. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
vehetsz gyógyszertárban
2011. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igy van, gyogyszertarban kikeverik neked, de vehetsz fodraszkellekesnel is szerintem.

3%-osat hasznalj, a magasabb szazalekok masra valok.

(amugy ha megnezitek a legtobb fogfeheritos cucc egyik alapanyaga a h2o2)

2011. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vettem hidrogen peroxidot, 3%-os, ezt meg tovabb kell higitani? Ti, hogy oblogettek vele? Hanyszor?
2011. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3%os h2o2-t mar nem kell tovabb higitani.

En csak este hasznalom, fogmosas utan egy kortyot veszek a szamba es kb. 30-45 masodpercig oblogetek vele. Aztan kikopom, kioblitem a szam es kesz. (valoszinu habozni fog, ne lepodj meg.)

Hetente kb. 3-4x, attol fugg milyen kedvem van. En mar regota hasznalom, szoval nem feherites celjabol teszem, hanem inkabb 'szintfenntartas' vegett. Ha sargak a fogaid es feheriteni akarsz, akkor hasznalhatod heti 5x is. Semmi karos hatasa nincs amig nem nyeled le.

(Ruhara ne froccsenjen, mert feheriti az anyagot is)

2011. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!