Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek fogorvoshoz és...

Holnap megyek fogorvoshoz és nem tudom hogy a lidokain spay, vagy inkább az injekció a jobb érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit csinálnak. Ha húznak, nyilván nem spray-zni fognak, mert az nem olyan hatékony. Általában injekciót adnak, hiszen egy fogkő levétel, egy tömés, stb túlélhető fájdalomcsillapítás nélkül is, a húzás, gyökérkezelés stb meg 100%, hogy injekció.
2011. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Injekció tuti, csk fááááj:D:D nekem legalábbis fájt:(
2011. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Injekció és nem kell félni tőle, nem fáj különösebben.
2011. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem választhatsz, nem ugyanarra valók.

H a szükséges, akkor ad injekciót. H anem szükséges, de lehetséges, akkor megkérdi, kérsz-e?

H a megmondod, hogy rettegsz a fájdalomtól, akkor használ sprayt az injekciózás előtt, hoyg azt s e érezd. Szerintem felesleges.De ha félsz a fájdalomtól, akkor nyugodtan mondd el neki előre. Neki is könnnyebb, ha nem vagy feszült.

2011. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
injekció az erősebb, mint az előttem szolók is mondták. ha még sose kaptál valószinüleg tesztelik előbb rajtad, nehogy gond legyen. amugy nem fáj, lehet picit kellemetlen de abszolut kibirhato. szoval no para.
2011. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!