Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik, hogy ahová tartozom...

Létezik, hogy ahová tartozom fogorvosnál ne kelljen fizetni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha TB-s fogorvoshoz mész és megelégszel az ingyenes szolgáltatásokkal, akkor természetesen nem kell fizetni.
2009. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk sem kell, de jobb, ha előre megkérded.

Mert van akitől kértek.

2009. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogmegtartó kezelés (pl. tömés, gyökérkezelés) ingyenes, a fogpótlásért (pl. híd, korona) ugyan úgy fizetni kell a körzeti fogorvosnál is.
2009. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tömésnél csak a legegyszerűbb tömőanyag az ingyenes, a drágábbért fizetned kell.
2009. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyökérkezelés ingyenes, írta valaki - hozzáteszem, már ha hajlandók megcsinálni! Érdemes azért megnézned, hátha a Te körzetid rendes, de az enyém ki akarta húzni a fogamat kezelés helyett, majd amikor ezt nem engedtem, egy olyan magánorvoshoz irányított, aki összesen 45 ezer ft-ot kért volna!!!! (Mert gondolja, hogy aki elmegy a körzetihez, biztos gazdag, mi?)

Kerestem egy másik maszekot, aki 10 körül megcsinálja - folyamatban van a kezelés, a fogam úgy néz ki, megmenekül.

A többit is nála csináltatom meg, tán egy sima tömés olcsóbb ennél - én oda vissza nem megyek. A magánorvos ráadásul mindig ad érzéstelenítőt, ha kérsz. Körzeti fogorvos meg sok van olyan, aki képes csak úgy neked esni a fúróval. (Gazdag csoporttársam majd' elájult, amikor mondtam neki, hogy a körzetiben nem természetes az injekció a fúráshoz. Tiszta középkor.)

2009. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!