Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ahhoz hogy fogszabályzóm...

Ahhoz hogy fogszabályzóm legyen muszáj kihúzni fogat?

Figyelt kérdés
Mármint nem olyan állandósat szeretnék , csak kivehetőset.
2011. nov. 10. 20:11
 1/5 anonim válasza:
Nem feltétlenül, nekem is kivehető van és nem kellett kihúzni a fogamat.
2011. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akiket ismerek (beleértve magamat is) nem húztak fogat senkinek. nekem volt kivehetősöm és rögzített is. a foghúzás a fogaid állapotától függ. kérdezd bátran a fogorvosod! egy beszélgetés még semmire sem kötelez, ha azt mondaná, hogy fogat kellene húzni, akkor még meggondolhatod magad.
2011. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt javasolja húzni kell, akkor keress másikat! Ha nekem megtudta oldani az orvos húzás nélkül úgy, hogy kevés volt a hely, és nagyon torlódott, akkor bárki másnak is!:) Ha kérsz címet, tudok adni priviben!
2011. nov. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uncsitesómnak 4 jó fogát kellett emiatt kihúzni
2011. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett húzni, a húgomnak sem kellett, az unokatestvéremnek kellett 4-et, az egyik barátomnak kettőt fentről (és azóta romlás miatt alulról is húztak neki és azt mondta, jobban elférnek így). Szóval ez egyénfüggő, és szerintem semmi értelme, ha az itteni hozzá nem értők felülbírálják a fogorvosok véleményét. Oké, hogy egészséges fogak kihúzásáról van szó, de ha torlódik, akkor nehezebb mosni és nagyobb eséllyel romlik el az összes.
2013. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!