Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Valamikor már...

Mit csináljak? Valamikor már a sírás kap el mert úgy érzem, hogy rossza a szájszagom és szerintem az is. Folyamatosan fura ízt érzek a számban étkezés után. Lécci.

Figyelt kérdés
ha rágózok akkor ugye nem érződik a szájszagom?? mondjátok,hogy nem teljesen kivagyok emiatt. :(( szerintem az emberek még húzódnak is.:((
2011. nov. 19. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyitott gyomorszájnál lehet büdös az ember lehelete még körültekintés után is azt hiszem. Viszont a barátnőm is mindig azt hiszi, hogy büdös a szája, és állandóan rágózik, pedig nem büdös, csak képzeli. A fura íz nem tudom micsoda a szádban, de kérdezd meg anyukád, barátod, hogy valóban büdös-e, és kérd, hogy válaszoljanak őszintén. Ha büdös vagy nem ápolod - bár az aggodalmadból ítélve dehogynem, vagy tényleg a fenti gyomorszáj dolog.

A húzódzkodás pedig olyan, hogy az ember ha utazik a buszon, és csak mellé nem ülnek le, magára veszi, pedig lehet semmi gond nincs vele, vagy ha egy nagyobb társaság nevet, azt képzeli, hogy biztos rajta. Pedig nem. Szóval nyugi.

2011. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár rossz fog, vagy enyhe ételallergia is lehet. Nézesd meg a fogaidat!
2011. nov. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!