Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlás előtti héten étkezés...

Fogpótlás előtti héten étkezés. Ötletek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy hét múlva lesznek meg az új fogaim (6), amelyek elődeit már kihúzták, ergo most a felső fogsoromból hiányzik 6 fog, ami rendkívül megnehezíti az étkezést. Megköszönném, ha tudnátok adni 1-2 tippet, vagy esetleg valami ételt, amit könnyen fogyaszthatok most. (csak ne tejbegrízt, mert azt már nagyon unom :))

Előre is köszönöm!


2011. jún. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

miért nem kértél ideigleneset addig? anyu amikor az implantátrumait csinálták kapott ideigleneset addig,hogy ne legyen fog nélkül.

(ettől nem fogsz enni,csak eszembe jutott)

2011. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

én ilyenkor olyat ettem, hogy kakaóba áztattam kenyérdarabkákat, vagy kiflit, amit szeretsz, és mikor már megpuhul, akkor már fini ( mondjuk a morzsákkal vigyázz, mert azok néha köhögtethenek tudod:D ) :)

ami ötlenetem lenne még:

joghurt, szintén pl. kiflivel

tejbeRIZS ( a bolti is nagyon jó sztem )

piskóta, ami nagyon puha

franciasali

törött krumpli

cukkini, tök rántva

puding ( én pl. babapiskótára szoktam önteni, és attól jól megpuhul, és talán jobban ehető, bár nem tudom mi az a keménység, amit még tudsz enni )

túrógombóc

vannak még boltban ilyen kész pudingos, joghurtos édességek

császármorzsa, sztem ha jó puha, könnyen fogyasztható

krémlevesek szintén nagyon jók lehetnek

háááát így ennyit tudok most írni:)

jobbulást a fogaidnak, és remélem gyönyörű fogaid lesznek:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2011. jún. 28. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem még a főzelékek is jöhetnek ide.
2011. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!