Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most szerdán rakták fel a...

Állatok1996 kérdése:

Most szerdán rakták fel a fogszabályzómat és nagyon fájnak a fogaim. A szám is belülről sebes. Meddig fognak fájni a fogaim? Meg fogom szokni? Lehet hogy most hülyének néztek de meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fogod szokni. Nekem is fájt,mert elég erősen nyomja a fogakat el a régi helyükről. Ha jól emlékszem,minden alkalommal fáj egy kicsit,mikor meghúzzák a drótot,de ez lehet,hogy nem mindenkinél van így. A seb ott van,ahol a drót vége? Nekem is volt seb,de vagy a szám szokott hozzá,vagy nekem alakult át a szájmozgásom,de a seb is elmúlt. Nem tudom megmondani,hogy mennyi idő után,mert nekem 14 éve volt ez.
2011. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden húzás után fájni fognak a fogaid néhány napig. Ezalatt egyél olyan kajákat, amiket nem kell nagyon rágni!

A sebesedésre annyit lehet mondani, h a doki nem vágta le jól a végét a fémnek (gondolom hátul sebesítette ki). Legközelebb ha mész, mond ezt el neki. Én anno kaptam egy viaszlapot, amiből ha ilyen volt, egy kicsit le kellett törni, forró vízbe tenni annyi időre, h formázhatóvá váljon, és csak rá kellett "gyurmázni" arra a részre, ahol sértette a számat. De lehet, h azóta van erre modernebb megoldás is.

2011. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem kb 1 hét után elmúlt a fájdalom, viszont minden aktiválás után érzékenyek lesznek majd a fogaid pár napon keresztül. Ha nagyon nem bírod, vegyél be fájdalomcsillapítót, de ne izgulj, hamarosan enyhülni fog az érzés.
2011. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket! :)
2011. nov. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!