Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma kaptam meg a fogszabályzóma...

Ma kaptam meg a fogszabályzómat és ez kb mennyi ideig fognak fájni a fogaim? Meg hogy láttam amikor beszélek akkor olyan furcsán áll a szám hogy remélem a köv. Pár évben nem fogom annyira megszokni hogy utána is így tartom majd az ajkamat.

Figyelt kérdés
Mert szomszédomnak volt pasija és neki volt fogszabija és parázott a sráctól igaz jól megvoltak de nem akarnám hogy ez legyen az első gondolatuk.A csajoknak ez nem visszataszító?
2011. okt. 18. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Grat a témaválasztáshoz. Nekem Augusztus végén vették le a fogszabályzóm, és én se haltam bele. Olyan 2-3 napig fog még fájni a helye, azután már szinte észre sem veszed. Az ajkad meg azért állhat "furcsán" mert a fogszabályzónak az a dolga hogy rendbe tegye a fogaidat. Sűrűn mosd a fogad, mert a fogszabályzótól könnyen büdös tud lenni a lehelleted, igazából azt tartják visszataszítónak a csajok, ha bűzlik a szád mint a csatorna.
2011. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!