Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi súlyos ha 1-2 napig...

Mennyi súlyos ha 1-2 napig nem mosott fogat az ember?

Figyelt kérdés
Mennyire nagy az esélye pl a szájszaghoz stb
2011. dec. 2. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha egy teljes napig nem mosol már akkor szájszagod lesz, pláne két nap. napi minimum 2x kéne.
2011. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz nagy.

A szajszag pont a lepedektol van, ha mas baja nincs az embernek.

2 nap utan mar erdemes megmosni, mert rákövül, és fogkő lesz belole.

2011. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Napi 3X lenne a legjobb. Ehhez képest a magyarok nagyon rosszul állnak a szájhigiénia szempontjából. Pont nem rég tanultuk, hogy az átlag magyarnak 10 foga hiányzik, 3 tömött és 3 szuvas. Ez elszomorító...
2011. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 eves korom ota majdnem minden fogam tomott, pedig rengeteg energiat es idot szantam fogapolasra. Amiota felnott vagyok, kb. 22 eves korom ota egyaltalan nem szuvasodik.
2011. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
... pedig most nem mosom annyit.
2011. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egyébként ez a fogak épsége genetikai is, én rendszeresen járok fogorvoshoz, minden étkezés után fogatmosok, használok szájvizet,fogselymet és mégis sok tömött fogam van, jah és nem eszek sok édességet. heti max 2 alkalom.

amúgy én tuti nem bírnám ki hogy ne mossak fogat 1 napig.

2011. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy érzem mindegyik nagyon hasznos volt.
2011. dec. 2. 16:17
 8/12 A kérdező kommentje:
És mennyivel lenne rosszabb vagy jobb a helyzet ha fogmosás helyett szájöblitőt használnék? (Listerine)
2011. dec. 2. 16:19
 9/12 anonim ***** válasza:
De miért nem akarsz fogat mosni?
2011. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem értelek, kimondta hogy nem akarok fogat mosni? Mondott valaki ilyet? Nem hinném..akkor miért kötekedsz? Volt 1-2 nap mikor elmentem valahova nem vittem magammal tisztálkodási szert azaz fogkefe fogkrém meg egyéb ezt azt de volt Listerine, és tudni akarom hogy ez a pár nap mégis mennyi bajjal jár.
2011. dec. 3. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!