Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a fogak ily módon torlódtak...

Ha a fogak ily módon torlódtak lehet belső fogszabit rakni?

Figyelt kérdés

[link] oldani kép)


jah és csak a jobb szemfogam áll úgy


és még vmi, azt nemértem hogy néhány helyen látok 150 ért belső fogszabit, máshol meg 180 a külső fogívenként

mivan???? hát ki az a hülye aki nem a belsőt választja??


köszi a segítséget

18f


2011. dec. 4. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:

vmiért nem jó a link


[link]


bal oldali kép

2011. dec. 4. 14:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen fogam van, de én úgy tudom, hogy nem lehet belső ilyenre:S bár lehet, engem nem informáltak jól. :S
2011. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szóval te is félsz tőle..


és mikor tervezet felrakatni a simát? én 5 éve tervezem ,és rájöttem hogy bekell vállalajm ,mer ez így szar h nem merek mosolyogni..

2011. dec. 4. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, félek tőle, mert régebben mikor még "kicsi" voltam, volt nekem levehető fogszabim, csak hát enni nem tudtam vele. Egyszerűen elkezdtem sírni, mert nem bírtam vele enni. ha ettem is, kihánytam..:S úgyhogy nem is hordtam, és ilyen lett a fogam.. de muszáj lesz nekem is csináltatni, mert én is úgy vagyok vele,ahogy te, nem merek mosolyogni. :S
2011. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akkor már ketten vagyunk..

am mennyi idős vagy?


én nem is a fizikai hanem a "lelki" megpróbáltatásoktól félek


érzelmileg éretlen vagyok:\

2011. dec. 4. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
20 vagyok, és végül is énis inkább a lelki traumától félek:S sajnos minden változást eléggé nehezen viselek, és ezzel is így vagyok, de.. muszáj lesz. majd arra gondolok, hogy milyen szép lesz, ha kész lesz:)
2011. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

huh akkor gondolom te már egyetemista vagy:O

én nem magát a változást ,hanem a változással járó emberi reakciókat utálom


egyébként te mióta halogatod? :D

2011. dec. 5. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én kb. 4éve:S akkor gondolkoztam el, hogy kéne..de ..egyszerűen nem bírom rávenni magam:(
2011. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyen fogra nem lehet.:S mert hogy ha azt akarod hogy a szemfogaid lemenjenek oda, akkor csak külső jó oda. :S amugy meg, ezt a fogszabályzós fogja elmondani h melyik jó.:S 15/L
2011. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!