Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fájni a fogszabál...

Mennyire fog fájni a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Jövőhéten rakják fel, de én nagyon parázok, hogy sokat fogok szenvedni vele. Akinek van fogszabályzója az lásson el jó tanácsokkal légyszi. Mit egyek majd meg ilyesmi. És egy kis nyugtatást!! :) Köszönöm.
2011. dec. 5. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem olyan vészes mint ahogy azt képzeli az ember előtte:) Egy pár napig feszít, akkor én tejbegrízt ettem meg banánt, meg ilyen puhább dolgokat...aztán simán tudsz majd újra mindent enni, csak mondjuk zsemlét én pl nem harapni szoktam hanem felvágom:D

Ami személyes és ismerősök tapasztalata is: Amit mondanak h X ideig lesz fenn, ált. mindig tovább van. Nekem azt mondták 1év, most van másfél éve, és még sztem fél hátra van:D

Fogpiszkálót hordok magammal, hogyha nem otthon eszek akár csak chipset vagy bármit, ne legyen kínos szitu.


Alaposabban kell majd fogatmosni, én néha fogselymet is használok. Nagyjából ennyi:D


Ja! És úgy vettem észre néhányan kifejezetten szexinek találják:D

2011. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 napig fájt! Szedtem rá fájdalomcsillapítót! Annyira feszített, hogy nem tudtam rendesen rágni kb. 1 hétig! Utána már jó lesz! Gondolj arra, hogy pár hónap múlva milyen szépek lesznek a fogaid! :-) Figyelj az alapos fogmosásra! Van kifejezetten fogszabályzóhoz való fogkefe, szerintem felesleges megvenni! Ja, és a legfontosabb! Ne szégyelld, hogy van fogszabályzód, legyél rá büszke, nevess ugyan úgy mint eddig! Nem kell parázni tőle!
2011. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nyugtatást és a jó tanácsokat is! :)
2011. dec. 6. 14:57
 4/16 Kpecér válasza:
Ha előtte tágítani kell akkor az 2 napig fáj nekem 4 fogamat is ki kelett húzni az nagyon fájt de am nem vészes tejbegríz + leves és simán kibírható nem fáj annyira mintha eltörted volna valamidet csak elég kellemetlen...
2011. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is hamarosan teszik fel...Én attól is parázok hogy fel fogják tenni,és az olyan 30-40 percig tart...Csak azzal nyugtatom magam hogy a szépségért szenvedni kell :)
2011. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, igaz! :)
2011. dec. 10. 13:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok nekem is jók voltak, köszönöm :):)Pár nap múlva rakják fel nekem is. A "fogak közti gyűrű"-s résszel már megvagyok, akkor fáj ha keményre harapok,de amúgy nem annyira vészes.
2011. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem holnapután teszik fel. Drukkoljatok, hogy ne fájjon nagyon!! :)
2011. dec. 12. 20:42
 9/16 anonim ***** válasza:
ötödik válaszadó vagyok.Drukkolok!írd le hogy milyen kérlek.Nekem 21.-én teszik fel :)
2011. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszike! :) Írok feltétlen! :)
2011. dec. 13. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!