Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzásnál lehetséges altatás...

Foghúzásnál lehetséges altatás, vagy kábítás? Mondjuk szájsebészeten?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen,magánorvosnál h megfizeted(több százezer ft)amúgy nem!
2011. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szájsebészeteken biztos van ilyen lehetőség.

Viszont egy sima foghúzáshoz miért kéne altatás vagy kábítás?

Viszont értelmi sérültek vagy autisták esetében van olyan lehetőség, hogy a fogtömése illetve húzása altatásban történjék.

2011. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogy minek a foghúzáshoz altatás?1
2011. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

LEMARADT...

3 hete húzták a fogam és majd besz@rtam a székbe pedig 28 éves felnőtt ember vagyok és sokmindent kibírtam már,azt hittem az állkapcsom is kijön a helyéről!!!!

2011. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

majd besz@rtam - hat akkor a helyedben en orvost valtanek.

Az en fogorvosom ugy adja be a szurit, hogy szinte alig erzem. De most tenyleg. Tobbszor voltam vert adni, tudom milyen mikor megszurnak, de ennek a dokinak arany keze van. Nem tudom hogy csinalja, de csak egy pici szurast erzek az elejen es latom hogy mozgatja a kezet ide-oda, hogy mindenhova jusson az erzestelenitobol es utana semmit nem erzek csak hogy babral a szamban. Kb 14 eves korom ota hozza jarok, mert a fajdalommentes szuri nekem minden penzt meger (es mar elmultam 30)

2011. dec. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja, ha annyira fájt amikor csinálták akkor rossz orvosnál voltál
2011. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Éber szedálást több helyen végeznek, az a doki szerint is olyan mintha részeg lennél, mikor megjegyeztem, hogy akkor akár be is rúghatnék mielőtt jövök mondta, hogy teljesen nyugodtan sőt ő is ezt javasolja inkább.


Mindenképp magánrendelést javaslom, nekem is ott húzták a fogamat, rendese kapsz érzéstelenítőt kb. semmit se érzel a dologból, írnak fel receptre fájdalomcsillapítót, mert bár akkor mikor húzzák nem érzel semmit (nálam szólt a doki ,hogy ha mégis bármit érzek jelezzem és akkor ad még szurit. A gyökérkezelésnél kellett is, ha kell ad második, harmadik vagy akár több löketet is és tuti eljutsz addig, hogy teljesen letompulsz, még akkor is ha egy mammut vagy. :)

2011. dec. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért részegen lehet, hogy elmozdítód a fejedet, amikor nem kéne.


Nem kell félni a fogorvostól, nekem volt hogy mind a 3 gyökerem beletört, de nem volt gáz amikor egy felvidéki barbár orvos kiszedte, pedig tényleg brutál volt, de kibírható teljesen, pedig enm bírom a fájdalmat.

2011. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hajnionline válasza:
ha épp akkor mész a dokihoz, amikor fáj a fog, a kezelés is fájhat...nem kell megvárni, míg üvöltesz a fájdalomtól, és akkor sétagalopp lesz...tapasztalat:-)
2011. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges az altatás,de akkor befekszel 2-3- napra egy kórházba...Jobbat tudok/mivel nagyon féltem az érzéstelenítőtől/egy magánrendelőben kaptam agy kis kék tablettát,s végig dúdolásztam a műtétet-persze utána haza kellett vinni...Deni-papi
2011. dec. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!