Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bedagadt arcra, fogra, hogyan...

Bedagadt arcra, fogra, hogyan kell készíteni párakötést?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán bedagadt az arcom és egy fogorvos ismerősünk egyenlőre párakötést javasolt.de nem tudom pontosan hogy kell csinálni.Én most alulra tettem egy vizes gézlapot,de nem meleg,rá egy folc packot és rá egy száraz gézlapot.Nost azt nem tudom,hogy melegen kell-e tartani...

köszönöm szépen előre is.


2011. dec. 11. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy fogorvost, aki ad rá dalacint és megnyitja a fogat.
2011. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,holnap megyek orvoshoz.Akivel most beszéltem-fogorvos-azt mondta,hogy a dalacin,csak visszatartaná,hogy begyulladjon és akkor nem lehetne megnyitni és levezetni.Most ideiglenesen párakötést javasolt rá.Egyébként már szedtem dalacint és visszaszorította a dolgot és pont ezért dagadt be újra sajnos.Már nagyon várom a holnapot ,tiszta ideg vagyok már....:(

Azért köszönöm,hogy válaszoltál.

2011. dec. 11. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt egy leírás, de szerintem sokat ne várj tőle, valóban a gyökérkezelés fog csak segíteni.

[link]

2011. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!