Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szabad fotókat készíteni egy...

Szabad fotókat készíteni egy fogorvosi rendelő váróterméről? Mit szólnának, ha pont észrevennék? Illendő az ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 05:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Poénosabb fotókat nemtudsz?
2011. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de.

csak szeretném megmutatni a barátaimnak, hol jártam.

2011. szept. 7. 07:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem illendö,de ha akarsz fotokat kesziteni,kerdezd meg szabad-e,lehet h.meg is engedik.
2011. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gáz a hely vagy annyira szép? Szerintem is kérdezd meg, hogy lehetne e, ha szép akkor szerintem simán megengedik.
2011. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor inkább hagyom.

nem szívesen kérdezném meg, nem akarom, hogy furcsán nézzenek rám.

csak úgy meg nem kezdek el inkább fotózni, még kínosabb lenne, ha lebuknék.


szép, egyedi.

csak szerettem volna megmutatni a barátoknak, rokonoknak, milyen egy rendelőben voltam.

magánpraxis az Egyesült Királyságon belül egy kisvárosban, alig valamivel kerül többe, mint az otthoni magánrendelés. legalábbis a kisröntgen, és egy pici tömés. a többi árat nem tudom, az lehet, hogy húzósabb.

2011. szept. 7. 08:30
 6/8 A kérdező kommentje:

*milyen rendelőben voltam ("egy" nélkül) :)

viktoriánus stílusban van berendezve, süppedős szőnyeg, régimódi, számomra csodaszép, kényelmes karosszékek, ülőgarnitúra, szintén korabeli szekreter, kandalló, tetszik nagyon.

2011. szept. 7. 08:34
 7/8 A kérdező kommentje:

persze nyilván utánzatok. :)

a használt bútor itt viszonylag olcsó, tehát a szépség ellenére nem biztos, hogy drága volt a berendezés.

csak az érdekesség kedvéért szeretném megörökíteni.

lehet, hogy majd rákérdezek, megyek még oda.

2011. szept. 7. 08:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mered meg kérdezni? Senki nem fog hülyének nézni ezért. Mondd meg, hogy nagyon tetszik, milyen szépek a bútorok és szeretnél készíteni egy képet, hogy meg mutasd a hazaiaknak milyen szép rendelőben jártál! Ebben semmi nincsen, az ciki ha sunyiba fotózgatsz. :)
2011. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!