Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után ez teljesen...

Foghúzás után ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 hete, hogy kihúzták az egészséges kisörlőmet. És a mellette lévő szintén egészséges fog megnyugodott, de most, hogy felrakták fogszabályzómat megint fáj nyomásra. De nem húzott semmit a fogszabályzón szóval biztos, hogy nem amiatt. Ugye nem lett semmi baja annak az egészséges fognak? ? Ugye nem kell gyökérkezelni?
2011. dec. 14. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor felteszik a fogszabályzót, akkor attúl még érezhetsz ilyen érzés, ha nem húztak rajta semmit. Pont az a lényege h helyre tegye a fogaidat, ami némi kellemetlenséggel jár.
2011. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha.. :/ Fáj 1-2 fogam még hozzá. Pedig azthittem, ha nem húznak rajta nem is fog fájni. Meddig fog még fájdogálni? Alapból nem fáj csak, ha megnyomom.
2011. dec. 15. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy pár napig, aztán, nemtom 2-3 hét múlva húznak egyet rajta akkor ugyanúgy fog fájni. Igazából nekem olyan érzésem is volt mintha tök lazák lettek volna a fogaim és csak a fogszabályzó tartaná őket... Gondolom ezt mindenki érzi akinek felteszi, ha nem is az elején de pár hét után...
2011. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked se húztak rajta amikor feltették és úgy fájt pár napig? Aha, az teljesen normális.
2011. dec. 15. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!