Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér pöttyök a fogakon?

Fehér pöttyök a fogakon?

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám, hogy néha miután felébredek és belenézek a tükörbe egy-két fogamon fehér pöttyök szoktak lenni. Ezek fogmosás után halványulni szoktak, nap közepére pedig van, hogy teljesen el is tűnnek. Gondoltam arra, hogy fogszuvasodás, de az tudtommal nem tűnik el. Nem szoktam cukros üdítőket inni és ha valami édeset eszek (ami ritkán fordul elő) akkor is utána öblögetni szoktam. Ettől félni kell? Mi lehet a baj, valakinek valami ötlet?
2011. dec. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
neked fekete a fogad hogy észreveszed?
2011. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány
2011. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De szuvasodás. legkezdetiobb szakasza, és elmúlik , mert a fog élő szövet, napközben visszaépíti a fluort.

Használj elmex fogkrémet, és a nyelvedet is keféld meg.

Elmex szájvíz is van . Meg lehet próbálni napi 1000mg c vitamin, 1000mg Ca-kúraszerűen, és esti mosás után csak köpködj, ne öblögess, vagy 1x, gyorsan. Rágózz.

2011. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ég, utolsó, ennyi baromságot összehordani ilyen kevés mondatban!
2011. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!