Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mégis lenne bölcseség fogam?...

Mégis lenne bölcseség fogam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Két éve röntgenezték a fogaimat és kiderült, hogy a bölcsesség fogim csírái hiányoznak, vagyis nem fognak kinőni sosem. Kb két hete elkezdett fájni az ígyem, ott ahol lennie kéne és érzem, hogy valami kemény alatta. Lehet, hogy valamit rosszul nézett akkor a fogorvos és mégis kinő?
2009. máj. 19. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj 2 év nagyon sok idő. Véleményem szerint menj el a fogorvosodhoz és csináltass egy új panorámaröntgent. Hidd el tapasztalatból beszélek,mert én nagyon megjártam a bölcsifogakkal.


21/L

2009. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 rágofogamnál nincsennek meg a csírák... De, am tényleg 2 év alatt bármi történhet! Keresztanyumnak 3 bölcsességfogának nem vt meg a csírája és ki nőtt mind!
2009. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy már a bölcsesség fogam nő, de kiderült, hogy az még csak a hetedik.
2009. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!