Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy mossam a fogam szódabikar...

Hogy mossam a fogam szódabikarbónával? Utána még egyszer meg kell mosnom a fogam fogkrémmel?

Figyelt kérdés
sárgák a fogaim hiába mosom őket és már nem tudok mit kezdeni :(
2011. nov. 6. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, ez a módszer csak ideiglenes fehérséget ad, legalábbis így olvastam annak idején. Egyszer kipróbáltam, én nem láttam, hogy használt volna.

Amúgy meg szokj le a cigiről és igyál kevesebb kávét, azok sárgítják a fogat.

2011. nov. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah valamit fehérít.

Én fordítva csinálom. elősször fogkrém asztán a bikarbóla. Majd utána kimosom a fogkefém és és még vízzel átdörzsölöm átöblítem a szám. Így nem marad szódabikarbóna a fogamon. De túlzásba se szabad vinni mert a zománcot feloldhatja. heti 2-3 alkalom talán a maximum.

2011. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinald azt, hogy egy vekony uveglapra, vagy tukorre teszel egy kis szodabikarbonat meg egy pici folyadekot es kezd el dorzsolni. Aztan oblitsd le a feluletet es nezd meg milyen karcos lesz a szbikarbonatol. Na akkor most kepzeld el, hogy ugyanezt csinalja a fogaid zomancaval. Persze egyszer hasznalva nem art, de nem is hasznal. Hosszu tavon viszont irtora szetcseszi a fogaidat.

Ha feheriteni akarsz oblogess 3%os hidrogen peroxiddal (H2O2). Teljesen artalmatlan (csak ne nyeld le) es 2 heten belul garantalt a latvanyos feheredes.


Ui: en az arcboromet szoktam szbikarbonaval bedorzsolni mert leviszi az elhalt hamsejteket es utana olyan sima lesz a borom mint a baba hatcso. A fogaimra ha fizetnenek sem kennem!

2011. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kávézom és nem cigizek!!
2011. nov. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!