Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után meddig fájhat a...

Fogtömés után meddig fájhat a fog?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt a két metszőfogamat betömték. Akkor az egész fogsorom fájt, ami ma már szerencsére enyhült, de harapni még mindig nem tudok, és idegesít. Szerencsére csak akkor fáj ha harapni akarok, illetve kisebb nyomásra (nyelv). Első tömésem, így nem tudom, hogy normális az, ha fáj-e a fog. Ez meddig tarthat?
2011. dec. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónap alatt megnyugszik, akkor nincs baj. Lehet egy hétig érzékeny lesz. Nekem egy éve érzékeny rágásnál, és azt mondja a doki, hogy várjunk az ideg kiöléssel.
2011. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1 hétig normális, ha utána sem múlik, menj vissza.
2011. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom gyökérkezelték ha rágásra érzékeny. Nekem egyszer kb. 2-3 hét volt mire megnyugodott a fog, igaz az nem metszőfog, hanem hátsó rágófog volt.
2011. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!