Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb rendelői...

Melyik a legjobb rendelői fogfehérítési mód/ homokfúvásos, LED lámpás, stb/ és miért?

Figyelt kérdés
Mik az egyes technologiak előnyei/ hátrányai, milyen egyéb technologiák vannak még?
2011. dec. 25. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam fogfehérítésen, LED-lámpáson és sz*rt se használt. 1-2 árnyalatot fehéredett a fogam. Vagy én voltam rossz helyen, vagy jelenleg ennyit tud az orvostudomány. A homokfúvásos módszer, amelyet kérdezel, nem fogfehérítési módszer. Az az ultrahangos fogkő-eltávolítás egy modernebb fajtája, amelynek segítségével fehérebbnek látszódhat a fogad, de alapvetően az nem egy fehérítési, hanem egészség-visszaállító eljárás.
2011. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Zoom fogfehérítés annak ellenére, hogy a legdrágább, egyáltalán nem ajánlom. Túl drasztikus, fájdalmas és az eredmény gyengébb. Kb 80.000 Ft.

A zselés fogfehérítés amikor a fogorvos készít egy "tokot" a fogadra aztán a zselés cuccot belenyomod és ráilleszted a fogadra az nem rossz. Kb 40.000 Ft.

De a Crest 3D Strips-ekkel ugyanolyan eredményt érsz el és az a legolcsóbb. Az kb 10.000 Forint. Én azt használom.

2011. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szisztöp válasza:
mi az a crest... amit írtál és 10 ezer?
2012. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!