Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha elől lyukas a fogam azt...

Ha elől lyukas a fogam azt hogyan tömik be?

Figyelt kérdés

először azt se tudtam h lyukas e, de aztán rájöttem

elég hülyén fest a dolog, mégis hogyan tömi be ott a fogamat??

ne értse félre senki tudom hogyan tömnek fogat, csak ilyen még nem fordult elő velem h pont elöl a két fogamnál,


2012. jan. 1. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elől lyukas a fogam, simán kifúrta és tett bele fehér színű tömést,nem is látszik, hogy tömve lett.
2012. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és így előröl fúrta igaz??

és még annyit lécci hogy nekem olyan mintha a fogaim közé ment volna vmi, tehát tényleg nem tűnt fel először h lyukas, akkor az még jónak számít, úgy értem h akkor kicsi a lyuk rajta nem?

am adnak injekciót ugye, még ha nem is olyan bonyolult fogtömés ez

2012. jan. 1. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, elől fúrta. Az első két metszőfogam között volt, nekem is inkább a két fog között, mint az egyik elején. Nagyon halvány barna volt, mintha a kenyérhéja maradt volna ott. Nem emlékszem rá, hogy kaptam e hozzá injekciót, ha kérsz, biztos ad. Szerintem nem lehet nagy rajta a lyuk, de azért mielőbb menjél fogorvoshoz vele!
2012. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már az egyik első metszőfogam tömve,habár én nem kértem érzéstelenítőt mert nagyon minimálisat fúrt a fogorvos és ki lehetett bírni anélkül is. A fogorvosom mondta h előre nem kellemes a szuri aztán így nem kértem de nem is fájt annyira gyorsan meg volt,és nem is látszik h be lenne tömve.
2012. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!