Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek mi a véleménye Pécsen...

Kinek mi a véleménye Pécsen Dr. Gábor Zsuzsanna fogorvosról? JÓ fogorvos, kedves, precíz?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm
2012. jan. 1. 18:11
 1/5 anonim válasza:
xĐ Kérdezd a Pécsi ismerőseidet.Szerinted most valaki innen ismerni fogja a te fogorvosodat?Ennyi erővel megkérdezhetném az embereket hogy mi a véleményük az apukámról :D. Körülbelül ugyanannyian ismerhetik mint a fogorvosodat.Tegyük fel hogy Kb.:10ezer ember van regisztrálva ezen a honlapon abból 3ezer ember (Szerintem ez is sok)Válaszolgat kérdéseket tesz fel. Abból kb.:10 max 15 ember lakik Pécsen Abból a 15 emberből szerinted ki ismeri a te fogorvosodat? :-D.De amúgy is akkor derül ki hogy mien fogorvos ha 10 kezelés után nem haltál meg vagy nem letten súlyos sérülésed :D.
2012. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem Lettek* (Javítottam)
2012. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sérüléseid* (Szintúgy javítottam)
2012. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki utólag nézi ezt a kérdést, annak üzenem, hogy a legjobb. Többnél is jártam már, mára szinte minden ismerősöm hozzá jár már, mindenki nagyon elégedett vele. Komolyan durva, mennyien kötöttek ki nála.
2017. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már alig merem ajánlani, így is sokan vannak nála. XD
2017. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!