Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 1 rossz fogam és nem jó...

Van 1 rossz fogam és nem jó miatta a leheletem. Mite tegyek?

Figyelt kérdés
sajnos nemtudok ebben a hónapban elmenni fogorvoshoz és találkozok a barátommal. Rágót ha beveszek előtte nemfog lehetni érezni?
2012. jan. 2. 12:22
 1/3 A kérdező kommentje:
fogorvosnál 3 h´napja voltam de ő aztmondta minden fogam jó és szép. Mégis rossz a leheletem. Szerintem nem vett észre valami romlást
2012. jan. 2. 12:24
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem is a fogad rossz, hanem a gyomorszájad nem zár rendesen, arra pedig gasztroenterológus kell, nem fogorvos. Mielőbb kezd el a kivizsgálást, ne halogasd, úgyis mindenhol időpont kell, azt meg nem egyik napról a másikra adják. A rágó nem fogja elvenni a szagot, ebben ne reménykedj.
2012. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha elkezdenék használlni szájvizet nemlehe hogy segítene? Vagy az ilyenen nem segít?
2012. jan. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!