Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van az, hogy az én...

Miért van az, hogy az én ugyanolyan fajta (olcsó, kb.200ft) fogkefém negyed annyi idő alatt elhasználódik mint a család többi tagjáé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szétállnak a sörtéid az azt jelenti hogy nagyon rányomod a fogadra a kefét. és az sem a kefének sem a fogadnak, sem az inyednek nem tesz jot. nem attol lesz tiszta a fogad hogy 5 tonnával rányomod. azzal több kárt okozol. normális fogmosásnál nem áll szét a sörte. soha!
2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fenti jól írja, biztos, túl erősen sikálod. Ne tedd! Egy idő után sérül a fogzománc.
2012. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálom gyengéden, tényleg. Nem is a szétállással van baj csak kicsit áll szét hanem a sörték jönnek ki kisebb csomókban! Már negyede kiesett fogmosás közben
2012. jan. 4. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a márka, mint a többi családtagodé?


Lehet, hogy nem veled, hanem a fogkefével van gond. Jobb minőségűt kéne vennetek.

2012. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok de nem én vagyok a döntő ez ügyben. Csak fura hogy nekem kell venni kettő fogkefét mire nekik még jó az első
2012. jan. 4. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi pl. Tescoban vesszük, kb. 420 ft-ért mindjárt kettőt (médium-közepes erősségűt) adnak. Próbáljátok ki, jó tapasztalataink vannak erről a fogkeféről.
2012. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet sajnos, hogy ök nem használják olyan sokat
2012. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!