Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóm. Mi a véleményet...

Fogszabályzóm. Mi a véleményetek róla? Kedden lesz 3 hónapja rajtam van,1évet kell hordjam. Milyen a változás? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 7. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok a változás pár hónap alatt.Bezzeg nekem..Már fent van több mint másfél éve.. Okéé,van változás,de én már várom,hogy leszedjék . : D

Amúgy,kicsit tovább,vagy alaposabban moss fogat,nehogy kilyukadjanak a fogaid.

2012. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma van pont fél éva rajtam. Egészen hozzászoktam. Amugy öröklöm a fogkõves fogakat... Napona 2x (néha 3x) min. 5 percig mosom hatékony fogmosási módszerrel (doki mutatta hogy kell) és elalvás elõt szájviz. Cukros üditõket nem iszom...
2012. ápr. 12. 19:57
 13/14 anonim ***** válasza:
A helyedben én csináltatnék barázdazárást is az őrlő fogaimon, mielőtt lyuk lenne bennük. Lehet, hogy van egy kis keresztharapásod is, de az is lehet, hogy a fényképezésnél nem jól zártad a fogsorod. Kérdezz rá a fogszabályozó orvosodtól.
2012. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem ne higgy azoknak akik azt mondták még semmi változás:)Én igenis látom hogy szépen behalad a szemfogad a másik mellé, és gratulálok hogy 3 hónap alatt ilyen szép eredményt értél el:D Remélem a végre szépek lesznek a fogaid!De én sem pártolok el a fogmosás és a fogfehérités mellöl! de ne sokszor fehéritsd a fogaid,mert sokszor az teszi tönkre:DD
2012. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!