Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy héten kétszer mosok...

Ha egy héten kétszer mosok fogat szódabikarbónával attól lehet bajom? Illetve mennyi idő múlva látható változás?

Figyelt kérdés
Vagy elég egy héten egyszer és úgy is lesz hatása? Nektek mennyi idő alatt látszott változás...és mennyivel lett fehérebb?Ha tudtok/akartok akkor küldjetek/küldhettek képet róla..:).. before/after képek is jöhetne..;D köszii..:)
2011. nov. 12. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal mosom minden nap kétszer-háromszor, és semmi bajom nincs tőle, sőt amit fogkrémre pénzt kiadok, az megmarad. Hogy mennyire lett fehérebb, azt nem tudom. Az viszont biztos, hogy a száj ph értéke lúgos, a szódabikarbóna lúgos, így a fogszuvasodást okozó baktériumok nem szeretik.
2011. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii..:D..akkor nem lett tőle érzékenyebb?..:)..:D..
2011. nov. 12. 20:47
 3/3 Claww válasza:
Mindenki más. Én már 3 éve minden nap szódabikarbónával mosom a fogaim.. az én fogaim sem lettek érzékenyebbek sőt nagyon sokat javitott rajtuk.De viszont nővéremnek nagyon sokat roncsolt..Ezt sajnos neked kell tapasztalnod hogy mennyire vagy érzékeny pl.: a hidegre.. Kb 1 hónap után látszódnia kéne a változásnak,bár attó függ hogyan használod és milyen mennyiségben. Azt ajánlom ne vidd túlzásba mert mert úgy tényleg káros lehet. Szerintem ha egy héten 3x mosol vele fogat az úgy tökéletes lesz mert ha érzékeny típus is vagy nem fog ártani.
2013. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!