Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kissé elvagyok kenődve, hogy...

Kissé elvagyok kenődve, hogy milyen hülye fejem lett most fogszabival (kiálló szemfog)? Mit lehetne ilyenkor tenni

Figyelt kérdés

vmi ösztönző:D


de az a szemfog alapból is kinyomta a számat ,látszódott ha beszélek, ha csukva van hogy kinyomja ,most meg mégjobban, és vmég vajon mennyi ideig fog ez így látszani, dehát én nem akarom hülyén érezni magam akkor sem ha hülyén nézek ki :D


18f


2012. jan. 7. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, hogy menj pszichológushoz.

Nem normális, hogy már a 154. kérdésedet írod ki.

2012. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
??
2012. jan. 8. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:

üdv.

nekem 1,5éve van fogszabályzóm..nálam is a szemfog állt rendellenesen..eleinte úgy nézett ki a fogam mint,a rotációskapa :D..de eddig szépen alakul..sajnos nem tudsz ellene tenni,ez egy ilyen állapot..amúgy majd az ajkak is hozzá igazodnak,és akkor már nem fogsz úgy kinézni mint,a csubakka :D..

a másik hogy,amióta fogszabályzóm van,észrevettem sok embernek van,ill. néhány embernek ritka ronda a foga..és mikor megkérdeztem az illetőt miért nem csináltatja meg,a válasz: nincs rá pénze..ja de, cigire van...és van aki évente elfüstöl 100ezreket...

2012. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.

és neked mennyi idő alatt ált helyre ez a szemfog állapot?


jelenleg ott vagyok hogy a doki még nem húzta ki a 4es fogaimat és majd a kezelés dönti el hogy ki kell vagy nem...

2012. jan. 8. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is húztak 1rágó fogat h. legyen helye a szemfognak,és kb 1év alatt rendeződött a helyére..egyébként alul is van de ott csak eltolódva voltak a fogak,az kb fél év alatt helyre jött...még nem tudom meddig lesz fix szabályzóm de,eddig jól alakul..

Visszatérve arra hogy mennyire nézel ki hülyén: az még mindig jobb ha,most megcsináltatod,és 30évesen nem hullanak ki a fogaid..és nem úgy néznél ki mint,1csöves :)

Ja,és 23/F vagyok,hidd el eleinte kínosabb volt,mivel már melózok,és ezért több emberrel találkozok 1nap mint ha,suliba járnék...

Még annyi,visszagondolva már nekem is 18évesen kellett volna szabályzó de,hát mindenkinek más az anyagi háttere ill. paráztam is,de hát ki nem fél a fogorvostól :)...

2012. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az egyik kis metszőfogam állt ki, hát még dobott rajta a fogszabályzó is, de 2-3 hét alatt vizsanyomta! Most szépen be van állva a sorba :))) Szerintem a szemfogaddal is hasonlóan lesz! :)

2012. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, hát ez ilyen... minden fogszabályzós ismeri a bukszaszáj-effektust :D én is. de a végeredmény mindenért kárpótol majd :) egyébként ha majd megy szépen lefelé a szemfogad, akkor nem is fogja majd olyan feltűnően kinyomni. kitartást :)
2012. jan. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem két fogam állt nagyon el amikor fel rakták a fogszabályzót. A drót elég hülyén nézett ki rajta mert össze vissza volt... De pár hét(max egy hónap) alatt egész jól helyre állt. Most már 3hónapja van rajta de Szint teljesen helyre állt. Csak az egyik fogam áll még kicsit be.:S

De most cseréltek drótot a szabályzóba és eléggé kellemetlen, de ki lehet bírni!:)

2012. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!