Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kusza fogaimra csak a...

A kusza fogaimra csak a fogszabályzó a megoldás, viszont az önbizalmam a béka segge alatt, hogyan sikerült elfogadnotok magatok fogszabival?

Figyelt kérdés

az a gond hogy nagyon önbizalomhiányos vagyok, amugy jóképű csávó lennék. de a fogaim miatt kialakult önbizalomhiány már évek óta gyötör, most nagy nehezen rászántam magam a fogorvoshoz járáshoz, de ez valami szörnyű lesz, legalább is most így gondolom. ugyanis ha most nincs önbizalmam akkor gondolom fogszabival még ennyi sem lenne, de akkor mi lesz velem?


vagy eleinte mindenki így gondolja aztán mégiscsak változik a véleménye?


18f


2011. okt. 25. 17:42
 1/5 anonim válasza:
100%

Örülj neki, hogy rendbe tudják hozatni a fogaid, az én családomban senkit nem érdekelt, hogy elöl kuszák egy kicsit pedig én mindenképpen szerettem volna fogszabályzót akár állandót, akár éjszakait. Már utánanéztem hogy mennyibe kerülne most megcsináltatni, hát többszáz ezer forint lenne,ha most állandót rakatnék fel! Úgyhogy szerintem szerencsés vagy!:) És egyáltalán nem gáz, ha valakinek van, mert ha pár éven belül lekerül majd büszke leszel arra, hogy neked milyen szép a mosolyod és nem kell szégyellned minden egyes nevetésnél!:)

Fel a fejjel, néhány év múlva hálás leszel ezért!!:)

...és minden csajt leveszel majd a lábáról egy smiley-val!:)

2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ezt egy másik hasonló kérdéshez írtam, rem nem haragszol ha bemásolom..:))


Engem mindenki csak dicsért, hogy jól áll,aranyos stb... És lehet h hihetetlen de a fogszabályzó hozta meg az önbizalmam... Azóta sokkal többet mosolygok, vidámabb vagyok és magamat is jobban elfogadtam fogszabival, mint anélkül.

Én is nagyon paráztam az egésztől, mert 4 éve amikor éjszakait kaptam, akkor már felvetette az orvos, hogy az állandó hatásosabb lenne, de nagyon erősen tüntettem ellene. De amúgy ehhez az egész fogszabis dologhoz úgymond "meg kell érni" szerintem...a kis 10 éves fejemmel nem tudtam felfogni h nekem mégpedig ez igenis hasznos lenne...szóval most 2 hónapja kaptam meg az állandó szabályzómat. De már most látható h mennyit alakult ez alatt a 8 hét alatt...

Még annyit mondanék h azt ajánlom minél hamarabb kezdj bele. Nem jó az ha húzod az időt.;DD

És bocsi ha hoszzúra sikeredett...:PP

14/l

2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat .sztem nekem is annyi lesz . a jogsiról most le is mondok ,nem is érdekel. meg diákmelózok is majd csak összejön valahogy.. de lelkileg úgyérzem nem vagyok felkészülve még rá:( előbb utóbb túlesek rajta ,de nagyon parázok

2. azt is én kérdeztem :D:D..csak nehezen fogom fel

2011. okt. 25. 18:52
 4/5 anonim válasza:
100%

biztos jóó lesz az:P

nekem is van, és megszerettem.:D


15/l :D

2012. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem most szedik le 14 év után (ebbe benne volt a kivehető is). MI A TAPASZTALAT? gondolom, mostanra neked is lekerült.
2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!