Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan hozzam rendbe a fogaima...

Hogyan hozzam rendbe a fogaimat? (Több infó lent)

Figyelt kérdés
A fogaimat az utóbbi időben nagyon elhanyagoltam, tudom hülye vagyok... De most rendbe szeretném hozni, van valami módszer ami segít rajtam úgy hogy nem kell fogdokihoz mennem? A problémám 2 max 3 fogam tövében kis fekete barna pöttyök vannak, csak akkor látod ha nagyon nézed, de engem nagyon zavar, és 3-4-5 fogam tövében ilyen fehér lerakódás van amit fogmosással nemtudok leszedni.
2012. jan. 9. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Talán fogkő, fogdokin kívül más nem tud segíteni...

Bocs, hogy ezt mondom, de ha egyszer hülye voltál, ne legyél még egyszer az, hogy nem mész el dokihoz...

2012. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a fehéres-szürkés lerakódás fogkő, azt otthon házilag nem tudod eltüntetni, fogorvos kell hozzá. Ha már ott vagy, megmutatod neki a kis fekete, barna pöttyöket is. Szánd rá magad, ha már eldöntötted, hogy rendbe akarod hozni, akkor menj el a fogorvoshoz, ezek csak az ő segítségével orvosolhatók.
2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne félj-, felejts el a fogorvoshoz menni, később nagyon-nagyon sokba kerülhet a hanyagság!!

(Képzeld el magad fogak nélkül.)

2012. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lennék vmi szép, de h őszinte legyek, nagyon szégyenlek így oda állítani, mert ismerem a dokit :( Tudom h nagyon hülye voltam, verem is most a fejem az asztalba =/
2012. jan. 9. 16:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az a helyzet, amikor el kell ismerned, hogy hibáztál és lépned kell. A fogkő miatt begyulladhat az ínyed, fogad, a kis foltok pedig elképzelhető, hogy kezdődő fogszuvasodás jelei. Minél később látja az orvos, annál cikibb lesz, no meg most még ha szerencséd van, megúszod egy fogkőleszedéssel, esetleg zománctöméssel, ami a fogaidnak és a pénztárcádnak is jót tesz, de ha vársz, akkor komolyabb tömés, vagy akár gyökérkezelés is kellhet, ami sokkal rosszabb. Na irány a doki :)
2012. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Irány a fogorvos! Ha nem ma, akkor holnap! Nem fogja leharapni a fejed!
2012. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor rászánom magamat és elmegyek a héten amikor jobban leszek. (Mert eléggé beteg vagyok most köhögök , taknyolok, minden bajom van :D)
2012. jan. 9. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
A fogkőröl nem tehetsz, ez hajlam kérdése.
2012. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jobbulást!

Jól döntöttél!:)

2012. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki így dokihoz menni (később rosszabb lenne).

Megelőzésre nagyon jó: elektromos fogkefe, fogselyem, szájvíz.

2012. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!