Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám rendbe hozatni...

Hogyan tudnám rendbe hozatni a fogaimat, ha pánikolok a tűtől?

Figyelt kérdés
Amint meglátom a tűt, egyből elfog a rettegés, potyognak a könnyeim és szó szerint bepánikolok... Viszont szeretnék szép mosolyt, ahhoz meg fogorvoshoz kell mennem...
2008. okt. 12. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy le kell küzdened. Egyébként abszolút nem fáj. Régen én is mindig féltem tőle, mert az első fogdokim, úgy adta, mint az állat. De ma már van olyan, hogy az injekció előtt bekenik valami géllel, ami érzésteleníti a területet, és utána adják be az injekciót, így már nem fáj! Vagy ha szánsz rá pénzt, de ez sokba kerül, akkor mehetsz altatásos fogászatra, ott viszont egy kivizsgáláson kell részt venned, hisz nem mindenkit lehet altatni, pontosabban szedálni!
2008. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérhetsz olyat is, hogy egy különleges szerrel bekenik az innyedet és az beissza magát 1 óra alatt. Direkt a szuriérzékenyeknek lett kitalálva ;)
2008. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És az a szer árban mennyiben különbözik az injekciótól? Mert gondolom csak nem ingyen van...

Köszi a válaszokat!

2008. okt. 14. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire félsz, ne kérj szurit, és bírd ki a fájdalmat, ha nem akarod, nam adnak szurit. Én 11 hetes terhes vagyok, és járok fogorvoshoz. Ha olyan fogat csinál, ami nem fáj alap esetben, nem lesz gond, túléled szuri nélkül is....
2008. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egysazerű bénítószer ;) fejből sajna a nevét nemtudom, olyasmi mint a szájspray.
2008. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lidocainra gondol szerintem az előttem szóló

bagatel

2008. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!