Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az már nagy baj ha annyira...

Az már nagy baj ha annyira szét van marva a fogzománcom hogy átlátok a fogak végén?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van a felső fogsorom és átlehet látni a fogak végén egy kicsit,ha meg becsukom a szám akkor a másik fogsorom ott van így nem.Ez már nagy baj?Vagy még belefér?
2012. jan. 13. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol eltűnik a fogzománc, ott lyukas lesz a fog.
2012. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De rendesen mosom,így is?Jajj csak 1 lyukas van az is a fogszabályzó miatt de nem akarok többet...
2012. jan. 13. 18:13
 3/5 A kérdező kommentje:
És amúgy ti is átláttok rajta?
2012. jan. 13. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen elöl a két fogam. Az alján, egy kis részen bizony "átlátni" ha közelről megnézzük. Szerintem már vagy 15 éve ilyen ha nem több, gyerekorom óta...és még nincs semmi baja, nem lyukadt ki, nem tört le (kopp-kopp)
2012. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémen is átlátni. Azért az nem gyakori, hogy ott a fogad élén kezdene el romlani, hiszen ott a legkönnyebb megmosni. Inkább a fogak között, a rágófelületen meg a tövüknél szokott, nem?
2012. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!