Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemsokára az osztállyal...

Nemsokára az osztállyal megyünk fogorvoshoz, és úgy félek hogy azt hiszem kifordul a gyomrom. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Erre még rátesz egy lapáttal, hogy az egyik hátsó fogamon találtam egy icipici szürke foltot... Ha jól tudom csontfog de nem biztos. Ott biztosan nem csinálnak velem semmit, mert nem kérünk kezelést, inkább a rossz hírtől félek. Hogy lyukas a fogam vagy ilyesmi. Mindjárt elhányom magam az idegességtől. Csütörtökön megyünk.
2012. jan. 9. 23:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor csak lehet, mosom a fogam Elmex fogkrémmel (azt hallottam, az Elmex visszaépíti az enzimeket vagy miket).
2012. jan. 9. 23:07
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj!!!csak megnézi,és kész!Rossz hireket se kapsz majd,mertaz icipici szürke foltot egy pillnat alatt letörli a doki,és ennyi!Szóval NO PARA!!!!!
2012. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha lyukas a fogad akkor sincs baj. elmész majd egy másik fogorvoshoz- én magándokit ajánlok- és betömi. semmit nem fogsz érezni!!! :)) de azért szorítok hogy ne legyen baj :)
2012. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!