Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a személyes tapasztalatok...

Mi a személyes tapasztalatok a Dentomin fogporról?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy sárgák a fogaim, pedig rendesen, és rendszeresen mosom. Vettem fogselymet, és minden este használom, a Listerine Stay White szájvíz mellett. Nem hiszem, hogy fogkő lenne, bár nem tudom...a fogmosás után is enyhe sárga színük van a fogaimnak.... először szeretném kipróbálni ezt a fogport, szóval légyszíves, írjátok le, milyen tapasztalatok van vele kapcsolatban.
2012. jan. 14. 19:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Áh, bocsánat elrontottam a kérdést... Milyen személyes tapasztalataitok vannak a Dentomin fogporral kapcsolatban.... bocsánat...
2012. jan. 14. 19:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a fogport. Én Eucryl-t használok, de biztosan a többi sem rosszabb. Hetente 2-3 alkalommal a fogkrémes fogkefét belemártom és úgy mosok fogat. Nem tudom, hogy jobban fehérít-e, de a fogak sokkal tisztábbak lesznek, leviszi a lepedéket. (A nyelvemet is meg szoktam dörzsölni a fogporos fogkefével.) Az ínyt pedig egyáltalán nem háborgatja. A hatását még a másnap esti fogmosásnál is érezni, nem tapad meg annyira a lepedék. Szerintem a rendszeres hasznánat fehérít.

A fogorvosom szerint az enyhén sárgás szín nem feltétlenül kóros, lehet ilyen alapszíne a fognak. A fogkő teljesen más megjelenésű.

(Van, aki a hidrogénperoxidos öblögetést javasolja fehérítésre. A rendelőben is azt használnak, csak sokkal töményebb, maró formában...)

2012. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!